وزیر بهداشت اعلام کرد بیشتر مبتلایان و قربانیان ویروس کوید ۱۹ از بین کسانی هستند که واکسن دریافت نکرده اند. با این وجود رعایت پروتکل ها و استفاده از ماسک همچنان ضرورت دارد.
در شرایطی که بیش از ۲۷۰ بیمار کووید ۱۹ در سه بیمارستان بروجرد بستری شده و تعداد بسیاری از بیماران نیز در نوبت پذیرش در مراکز درمانی هستند عادی انگاری و سهل انگاری جمع کثیری از مردم این شهرستان نسبت به شیوع این ویروس پایانی ندارد.
رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه گفت: در جریان بازدید هفته اخیر معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از این بیمارستان، نیازهای ضروی این مرکز درمانی اعلام شد که دکتر قاسم جان بابایی قول داد، این وزارتخانه نیازمندی های یادشده را تامین کند.

از سوی رئیس پلیس راهور پایتخت؛

محدودیت‌های ترافیکی محرم اعلام شد

رئیس پلیس راهور پایتخت از اجرای محدودیت‌های ترافیکی با توجه به برگزاری مراسم در نیمه اول محرم و حضور هیئات و دسته‌های عزاداری در سطح معابر و میادین خبر داد.
چه کسانی در اولویت واکسن قرار می‌گیرند؟پیشنهاد ما به صندوق اعتباری هنر این است که گروه‌های نمایشی که اثری روی صحنه دارند و همینطور گروه‌هایی که تا شهریور ماه در نوبت اجرا هستند، همراه با سالن‌داران در اولویت واکسیناسیون قرار بگیرند.
تاکنون ۶ میلیون و ۱۷۹ هزار و ۲۴۴ نفر در کشور دُز اول واکسن کرونا و دو میلیون و ۲۶۸ هزار و ۸۲۶ نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۸ میلیون و ۴۴۸ هزار و ۷۰ دُز رسیده است.