عباسعلی پوربافرانی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی

4030 توانسته دغدغه های مردم در زمینه اطلاع رسانی و آموزش را به خوبی پاسخ دهد

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: مردم باید از ترددهای غیر ضروری خودداری کنند چراکه در غیر این صورت بیماری کرونا ویروس قابل مدیریت نیست و موج دوم،خسارت های بیشتری به کشور وارد می کند که قابل کنترل نخواهد بود.
رئیس بیمارستان امیراعلم گفت: برخی از بیماران ما در لیست اعمال جراحی قبلی بودند پس از بحران کرونا متوجه شدیم که به دلیل همان بیماری زمینه ای جان خود را از دست داده اند و این افراد به دلیل ترس از ابتلا به کرونا به بیمارستان مراجعه نکرده بودند، ما نباید از ترس از ابتلا به کرونا خودکشی کنیم.
استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: در مورد نان نمی توان ضدعفونی کامل انجام داد و نانوایی ها باید نکات بهداشتی را در زمان خمیرگیری، پخت و تحویل نان به مردم دقت کنند.

نتایج یک پژوهش جدید نشان می‌دهد

کودکان نقش قابل توجهی در انتقال کرونا ندارند

نتایج یک پژوهش جدید نشان می‌دهد که هیچ موردی از انتقال ویروس کرونا از کودکان زیر ۱۰ سال به بزرگسالان مشاهده نشده و کودکان «نقش قابل توجهی» در انتقال این ویروس ندارند.
یک روانشناس عقیده دارد: بازی‌های خانگی یکی از راه‌های موثری است که از طریق آن خانواده‌ها می‌توانند سلامت روان را با استفاده از وجه سرگرمی برای خانواده فراهم کنند.