سیلیکون ماده ای با خاصیت اِلاستیکی (خاصیت کشسانی) بسیار بالا میباشد که این امر استفاده از آن را برای انواع مختلف سایز پا بسیار راحت تر میکند. بیماری همه گیر کروناویروس (COVID-19) همه ما را با چالش های جدیدی روبرو کرده است.تمکورابر به عنوان تولید کننده محصولات سیلیکونی با افتخار از کادر درمانی و زحمت کشان برای مبارزه با این ویروس و تمام کسانی که در خط مقدم قرار گرفته اند حمایت و پشتیبانی می کند. ما تمام تلاش مان را برای تامین محصولات و قطعات سیلیکونی مورد نیاز می کنیم.ساخت قالب و تولید قطعات مورد نیاز برای مبارزه با ویروس کرونا در اولویت فعالیت های تمکورابر می باشد تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانیم تامین محصولات و قطعات لازم را انجام دهیم.
امسال در آستانه ماه محرم، کشورمان از نظر میزان ابتلا به ویروس کرونا در وضعیت بحرانی به‌سرمی‌برد، بیشتر شهرهای کشور وضعیت قرمز دارند و در برخی شهرها ظرفیت بیمارستان‌ها برای پذیرش مبتلایان تکمیل شده است؛ بنابراین مراسم سوگواری باید با رعایت کامل توصیه‌ها برگزار شود.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به علیرضا رییسی معاون بهداشت این وزارتخانه، خواستار واکسیناسیون پنج گروه جدید و هدف شامل رانندگان، زندانیان، معلمان، خبرنگاران و دیابتی ها به میمنت عید غدیرخم شد.
واکسیناسیون کرونا در ایران به یک مساله درجه اول و یک مطالبه عمومی تبدیل شده است. حدود ۱۱ میلیون واکسن خارجی وارد و بیش از هشت میلیون آن تزریق شده است. واکسن ایرانی برکت نیز به تازگی وارد شبکه بهداشت شده و به گفته سخنگوی سازمان غذا و دارو ۲۰۵ هزار نفر این واکسن را تزریق کرده اند.