تعطیلی ادارات تهران از شنبه 8 آذر اعلام شد

تصویر تعطیلی ادارات تهران از شنبه 8 آذر اعلام شد
رئیس جمهور تعطیلی ادارات تهران از شنبه 8 آذر را اعلام کرد. تعطیلی تهران از روز شنبه 8 آذر به دلیل کرونا ابلاغ می شود. از شنبه تهران تعطیل است!!!

تعطیلی ادارات تهران از شنبه 8 آذر

تعطیلی ادارات تهران از شنبه 8 آذر اعلام شود. استاندار تهران اعلام کرد: تعطیلی ادارات استان تهران از روز شنبه و از سوی سازمان امور اداری و استخدامی کشور رسما ابلاغ می‌ شود:

به گزارش خبرینو، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در جمع خبرنگاران اظهارداشت، تصمیمات سازمان امور اداری و استخدامی کشور دائر بر تعطیلی ادارات از شفافیت و صراحت کافی برخوردار است و این مصوبه روز شنبه مورخ ۸ آذرماه به تمامی دستگاه‌های اجرایی استان تهران برای اجرا ابلاغ می‌شود.

وی گفت: جزئیات ابلاغیه تعطیلی ادارات استان تهران فردا شنبه به اطلاع‌رسانی می‌شود. (این ابلاغ از سوی مقام محترم ریاست جمهوری است).

نحوه برگزاری امتحانات مدارس و دانشگاه ها حضوری یا غیرحضوری

در حال حاضر کلاس های دانشگاه ها و مدارس به صورت مجازی برگزار می شود. برخی از دانشگاه ها نظیر دانشگاه آزاد برای برگزاری کلاس ها از سامانه های آنلاین (سامانه وادانا و دان ) استفاده میکنند. برای مشاوره در زمینه نحوه استفاده از سامانه های آنلاین کلاس دانشگاه های سراسر کشور و اطلاع از نحوه برگزاری امتحانات دانشگاه حضوری با غیرحضوری می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید. (تماس از طریق تلفن ثابت بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 11 رقمی 9099071611).

برای مشاوره رفع مشکلات نحوه استفاده از نرم افزار شاد مدارس (نرم افزار کلاس آنلاین مدارس) و اطلاع از نحوه برگزاری امتحانات مدارس حضوری یا غیرحضوری از طریق تلفن ثابت با شماره 11 رقمی 9099071611 تماس بگیرید.

195879